Був у Ліни Миколаївни декілька разів, все зробила максимально комфортно, безболісно і професійно. Рекомендую, 10/10
Анна Котляр
2024-09-28
Хочу подякувати Лікарю Білан Альоні Валеріївні та асистенту Людмилі - за добре відношення, професіоналізм, терпіння та золоті руки. Захоплена роботою лікаря! Я дуже боялась лікувати зуби,але коли сіла в крісло, зрозуміла, що з таким професіоналом боятися нічого. Дякую Вам за працю!Рекомендую! Вони Найкращі!
Sanek B
2024-09-25
Проходив ортодонтичне лікування у Тихомировоі Аліни, результатом дуже задоволений, усім раджу хто бажає собі красиву посмішку. Дякую за красиву посмішку, професіоналізм, чутне ставлення та привітність!!! З повагою, Олександр.
XPOM Family
2024-09-24
Гарна клініка, привітні професійні лікарі!
Дмитро Воротніков
2024-06-28
Закінчив ортодонтичне лікування у Аліни Вʼячеславівни, все сподобалося, результатом задоволений, лікар - професіонал своєї справи!
Stanislav
2024-06-17
Чудові люди, гарні професіонали, раніше боявся лікувати зуби, зараз, засипаю в кріслі🇺🇦
Volodymyr Bondarchuk
2024-06-12
Проходив лікування з брекетами у Тихомирової Аліни, за весь етап лікування залишились тільки позитивні емоції і саме головне неймовірний результат.Дуже професійний підхід допоміг закінчити лікування швидше ніж очікувалось на 3 місяці.Рекомендую звертатись до Аліни, якщо вагаєтесь встановити брекети, вона підбере оптимальний план лікування.
Єлизавета Куделя
2024-04-11
Щойно пройшли консультацію, будемо починати лікування
Olga Sviatnenko
2024-04-09
Дуже приємне обслуговування! Завжди привітні і на вході і при роботі з клієнтом!
Daniela Bohatyrova
2024-02-24
Замечательные специалисты. Не смотря на мой патологический страх стоматологов, всё прошло без паники и спокойно) за один приём вылечили два глубоких кариеса. Удобное расположение рядом с метро, приветливый персонал, опытные специалисты. Хочу отдельно поблагодарить врача Абдужабарова за индивидуальный подход. Однозначно советую и продолжаю лечение здесь 😊🤗